uklidbreclav.cz Poptávka Volejte 608 246 547

Pronájem chaty Břeclav

Nabízíme pronájem chatky v zahrádkářské kolonii na okraji města Břeclav. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné ubytování v Břeclavi, naše chatka je tím pravým místem pro Vás.

Naše chatka je ideální pro rodiny s dětmi a nabízí ubytování pro 4-5 osob. Nachází se v části zahrádkářské kolonie, což Vám umožní relaxovat a odpočinout si v pěkném prostředí, ale zároveň budete mít všechny důležité služby a Lednicko-valtický areál v dosahu.

Vybavení chaty zahrnuje základní kuchyňské vybavení, jako jsou elektrický vařič, konvice, mikrovlnka a lednice. K dispozici je také sprcha s teplou vodou a samozřejmostí je parkování přímo u chaty. Na pozemku se nachází venkovní gril, bazén a dětské hřiště což bude pro Vaše děti skvělé místo pro zábavu.

Pokud hledáte ubytování v Břeclavi, naše chatka Vám nabídne kvalitní a pohodlné zázemí za velmi přijatelnou cenu, takže si můžete dovolit prodloužit svůj pobyt v Břeclavi a prozkoumat vše, co město a jeho okolí nabízí.

Náš pronájem chaty v Břeclavi je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na zahradě, ale zároveň chtějí mít všechny důležité služby a krásy Lednicko-valtického areálu v dosahu. Kontaktujte nás a rezervujte si svůj pobyt v naší chatce v Břeclavi ještě dnes.


Cena 2000 Kč / den
Volejte +420 778 041 720